Zaloguj się

czwartek, 23 maja 2019 20:52

Podsumowanie Tygodnia Warsztatów w Plastyku

Napisała

W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkół Plastycznych im.W.Hasiora wyszedł z nową propozycją spotkań do młodzieży potencjalnie zainteresowanej nauką w naszej szkole. Spotkania miały formę warsztatową i trwały cały tydzień od 13-18 maja 2019. Zajęcia skierowane były do uczniów w wieku od 13 do 16 lat z całego regionu i miały na celu w ciekawy sposób przedstawić ofertę artystyczną naszej szkoły. Nauczyciele przedmiotów artystycznych zorganizowali zajęcia z każdego przedmiotu plastycznego, jakiego nasi uczniowie doświadczają podczas kilkuletniej nauki w Plastyku.

Warsztaty z rysunkuWarsztaty z rysunku

W ciągu 2 tygodni na warsztaty zgłosiło się 72 uczestników, rezerwując 121 miejsc. 12 nauczycieli przez 5 dni realizowało zajęcia z pomocą 33 uczniów klas drugich. Serdecznie dziękuję realizatorom za stworzenie fantastycznych warunków do pracy, uczniom za pomoc w prowadzeniu zajęć, uczestnikom za obecność. Mamy nadzieję, iż nasi goście cieszą się ciekawymi pracami zrealizowanymi podczas zajęć.

Do zobaczenia i POWODZENIA na egzaminach wstępnych! Serdecznie pozdrawiamy!
Katarzyna Gwardiak-Kocur
wicedyrektor ds.artystycznych

 

Warsztaty z monotypiiWarsztaty z monotypiiWarsztaty z monotypii

Warsztaty z malarstwaWarsztaty z malarstwaWarsztaty z malarstwaWarsztaty z kolażuWarsztaty z kolażuWarsztaty z kolażuWarsztaty z tkaninyWarsztaty z tkaninyWarsztaty z tkaninyWarsztaty z projektowaniaWarsztaty z projektowaniaWarsztaty z projektowaniaWarsztaty z rzeźbyWarsztaty z rzeźbyWarsztaty z rzeźby

Ogłoszenia

mLegitymacja
strzalka Miło nam poinformować że nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny – mLegitymacja. Warunkiem jej wydania jest posiadanie legitymacji papierowej. Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej
CZYTAJ WIĘCEJ

strzalka Przygotowanie szkoły w czasie trwania epidemii COVID-19

strzalka Zebrania z rodzicami 

Zebrania z rodzicami dla wszystkich klas (klasy pierwsze według potrzeb) odbędzie się 25 września 2020r. o godz. 17:00 w budynku szkoły.

 

Spotkania odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego na terenie szkoły.

strzalka  Zestaw podręczników na rok szkolny 2020/2021 

  

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury