Zaloguj się

poniedziałek, 14 września 2015 19:02

"Kuźnia talentów", czyli plastyczne podejście do budżetu obywatelskiego

Napisał

Dziś w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyły się pierwsze prezentacje projektów w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego. Po raz pierwszy w historii swój projekt zgłosiła także nasza szkoła, a jego autorami jest dwójka naszych nauczycieli - matematyk Paweł Furmański i polonista Wojciech Konieczny.

Projekt o nazwie "Kuźnia talentów" zakłada odnowienie i przystosowanie szkolnej auli (sala nr 46) do standardów sali konferencyjno-wykładowej, a także zakup niezbędnego sprzętu multimedialnego oraz elementów wyposażenia sali. Korzystać mogliby z niej zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i mieszkańcy Koszalina.
Prezentowany przez naszych nauczycieli w KBP projekt był jednym z 40 zakwalifikowanych do trzeciego etapu (pierwsze dwa etapy już za nami!). Do końca miesiąca powinniśmy wiedzieć, czy nasz projekt przejdzie do czwartego, finałowego etapu, polegającego na otwartym głosowaniu mieszkańców.
Jeśli tak się stanie, poinformujemy Was o szczegółach naszego projektu - mamy nadzieję, że tak będzie i powalczymy wówczas o głosy mieszkańców Koszalina. Nikt przecież nie ma chyba wątpliwości, że zarówno nam, jak i innym koszalinianom taka aula bardzo by się przydała...

Ogłoszenia

 

 Uroczysta inaguracja
roku szkolngo 2020/202
odbędzie się

01 września 2020 roku
o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

strzalka  Przydział uczniów do klas pierwszych:

klasa IA PLSP

klasa IB PLSP

klasa IC PLSP

strzalka  Zestaw podręczników na rok szkolny 2020/2021 

 

strzalka  Lista materiałów plastycznych dla uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021

 

 

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury