Zaloguj się

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 12:25

XV powiatowa dziecięca sesja naukowa zatytułowana „Podróż w kapeluszu za 100 tysięcy przez życie Adama Bahdaja”

Napisane przez Koszalińska Biblioteka Publiczna

11 kwietnia o godz. 10.00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się XV powiatowa dziecięca sesja naukowa zatytułowana „Podróż w kapeluszu za 100 tysięcy przez życie Adama Bahdaja”. Młodzi profesorowie zaprezentują szereg referatów na temat twórczości tego znanego autora książek dla dzieci i młodzieży. Do dziś największą popularnością cieszą się napisane przez niego: Wakacje z duchami, Do przerwy 0:1, Podróż za jeden uśmiech, Stawiam na Tolka Banana, Telemach w dżinsach, Gdzie twój dom, Telemachu.

Sesja jest organizowana co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. W czasie jej trwania, tradycyjnie już, zostaną także uhonorowani zwycięzcy konkursu plastycznego pt. „Ilustrujemy książki Adama Bahdaja”.

 

 

Warsztaty RAKU 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury